Potrzebna pomoc dotycząca przełącznika 4-kierunkowego

Aranżacja wnętrz to także odpowiednie światło. Prawidłowe rozmieszczenie oświetlenia w pomieszczeniach mieszkalnych jest bardzo istotną kwestią. Sprawdź jakie oświetlenie będzie najlepsze do Twojego wnętrza.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

tellu
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2024, 10:44
Potrzebna pomoc dotycząca przełącznika 4-kierunkowego

autor: tellu » 18 lip 2024, 10:45

Potrzebujesz pomocy, proszę! Kupiliśmy dom z 1985 roku, wymieniam wszystkie pożółkłe włączniki i gniazdka światła. Och, jakie historie mogą opowiedzieć te akcesoria elektryczne.

Jeździłem szczęśliwie, nawet na szczycie świata, przełączając jeden 3-przewodowy przełącznik za drugim z wielkim sukcesem. Pochwały zostały przyjęte z radością. I tak było, dopóki nie trafiłem na duży, zły 4-kierunkowy przełącznik.

Nauczyłam się korzystać z tych bezbożnych urządzeń, pomyślnie zakończyłam wymianę włącznika, a moja podłączona oprawa oświetleniowa wyłącza się i włącza i niczym pracująca matka w okresie menopauzy, nie ma żadnych problemów.

JEDNAK mam dwa inne przełączniki 3-przewodowe podłączone do dwóch różnych opraw oświetleniowych, które teraz nie działają! Jeden, który wymieniłem i działał, zanim zrównałem się z 4-kierunkowym znakiem stopu. Potrzebujesz pomocy w rozwiązywaniu problemów!

Wróć do „Oświetlenie wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów